Satelitný operátor SKYLINK

Satelitný operátor SKYLINK

Satelitná televízia Skylink vám umožní prijímať stovky nekódovaných a kódovaných televíznych programov. Karta Skylink je určená k sprístupneniu kódovaných televíznych programov zo satelitov                                                             ASTRA 23,5°E a ASTRA 19,2°E na území SR alebo ČR. 

V ponuke Skylink sú tieto typy kariet:


Karta Skylink Štandard HD (IR) umožňuje príjem všetkých základných slovenských a českých televíznych staníc bez pravidelných poplatkov. K tomu navyše aj bezplatný príjem programových balíkov KOMBI, HD PLUS, programov HBO HD, HBO, HBO Comedy, Cinemax a balíka CS TV na 2 mesiace.

 

Karta Skylink VÝMENA (ICE) - je určená zákazníkom Skylinku, ktorí si zakúpili alebo plánujú zakúpiť nový satelitný prijímač s dekodérom/modulom Irdeto, ale vlastnia kartu CryptoWorks, ktorú sa nedá v novom prijímači používať. Jedná sa teda o výmenu pôvodnej karty CryptoWorks za novú univerzálnu kartu Irdeto/CryptoWorks ICE, ktorá funguje ako v nových dekodéroch Irdeto, tak v pôvodných dekodéroch CryptoWorks. (Ďalšie informácie nájdete na stránke Výmena kariet.)

 

Karta Skylink NEXT -  je určená zákazníkom Skylinku, ktorí majú záujem o využívanie služby Druhá karta, ktorá umožní príjem platených služieb súčasne a nezávisle na dvoch televízoroch v rámci jednej domácnosti. (Podmienky a pravidlá pre objednanie a užívanie služby nájdete na stránke Druhá karta.)

 

Karta Skylink Štandard (ICE) - umožňuje príjem všetkých základných slovenských a českých televíznych staníc bez pravidelných poplatkov. K tomu navyše aj bezplatný príjem programového balíku MULTI, HBO, HBO Comedy, Cinemax a balíka CS TV na 2 mesiace. Karta už nie je štandardne v ponuke, môže sa však ešte objaviť v ponuke niektorých obchodníkov.

 

Karta Skylink Štandard HD (ICE) umožňuje príjem všetkých základných slovenských a českých televíznych staníc bez pravidelných poplatkov. K tomu navyše aj bezplatný príjem programových balíkov KOMBI, HD PLUS, programov HBO HD, HBO, HBO Comedy, Cinemax a balíka CS TV na 2 mesiace. Karta Skylink Štandard HD obsahuje cenovo zvýhodnené predplatné balíku MULTI,  HD PLUS a HBO a je preto vhodnejšia pre záujemcov, ktorí vlastnia prijímače s podporou príjmu HD programov. Karta už nie je štandardne v ponuke, môže sa však ešte objaviť v ponuke niektorých obchodníkov.

Skylink ponuka programov + cenník

© 2010 Created by mirodre. Powered by clever CMS.