Satelitný a terestriálny príjem TV vysielania

Satelitný a terestriálny príjem TV vysielania

 

So sat. technikou pracujeme od roku 1994 vtedy ešte analógovým vysielaním na živnosť.


Po premiestnení predajne do centra obce a založením s.r.o., sme sa  začali aktívnejšie venovať digitálnemu vysielaniu sat. techniky. Keďže na Orave bol konštantne slabý signál na anténne systémy, sat. technika mala úspech.

V roku 2007 sme sa stali predajcom a inštalačnou firmou spoločnosti DIGI TV pre okresy Námestovo, Dolný Kubín, Čadca a Žilina. Avšak v roku 2010 sme túto spoluprácu ukončili nakoľko spolupráca so spoločnosťou bola pre nás  nevyhovujúca na uspokojenie potrieb našich zákazníkov. Za ten čas sme nainštalovali cca 350 inštalácii.

Na jeseň 2009 sme boli oslovený spoločnosťou T-COM na poskytovanie služieb MagioSAT-u ktorú sme prijali a až do konca roka 2010 sme boli ich autorizovanými predajcami pre okresy Námestovo, Kysucké Nové Mesto, Čadca. Za tu dobu popri inštaláciách Skylink, CSlink a DIGI TV sme nainštalovali cca 400 inštalácii.

Hlavným predajným kanálom je stále predaj a inštalácia služby SKYLINK (predtým SLovaklink, Czechlink). U tejto služby sa nám podarilo za naše pôsobenie naištalovať cca 700 inštalácií a celkovo predať viac ako 1000 kariet.

V súčasnosti poskytujeme kompletné služby spoločnosti Skylink a FREESAT by UPC

Taktiež sa venujeme predaju DVB-T zariadení a ich následnou inštaláciou.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte .

Ďalšie odkazy

© 2010 Created by mirodre. Powered by clever CMS.