ESET - komplexná internetová ochrana

ESET - komplexná internetová ochrana

 

Od začiatku roku 2013 svojím zákazníkom poskytujeme služby spoločnosti ESET, ktorá je priekopníkom proaktívnej ochrany pred kybernetickými hrozbami. Partnerskou spoluprácou sme získali možnosť ponúkať kompletné portfólio ich produktov, vieme Vám overiť Vašu licenciu, postarať sa Vám o predĺženie licencie a nakoniec aj prípadné rozšírenie. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte.

 

Krátke info o spoločnosti ESET

Denne táto spoločnosť chráni viac než 100 miliónov počítačov, laptopov, smartfónov, tabletov a serverov. A to bez ohľadu na operačný systém.

Ich riešenia pre domácnosti a firmy poskytujú vysoký stupeň ochrany proti širokému spektru známych i neznámych hrozieb.

Oceňovaná ochrana

ESET Smart Security, ESET NOD32 Antivirus a ESET Cyber Security patria vo svete medzi najodporúčanejšie bezpečnostné riešenia.

Jedinečné skenovacie jadro, ktoré poháňa všetky ich riešenia, je známe svojou vysokou úspešnosťou detekcie a nízkymi systémovými požiadavkami. Kontinuálne získava ocenenia od nezávislých testovacích organizácií.

ESET NOD32 Antivirus drží svetový rekord v počte ocenení „VB100“ od testovacej organizácie Virus Bulletin. Od začiatku tohto testovania v roku 1998 odhalil vždy každý „In-the-Wild“ malware.

V roku 2011 bola spoločnosť ESET ocenená v súťaži HSBC European Business Awards ako jedna z najinovatívnejších organizácií v Európe. Taktiež získala množstvo ocenení od AV-Comparatives, AV-TESTu a ďalších organizácií.


"Naším cieľom je prichádzať so špičkovými bezpečnostnými riešeniami pre domácich používateľov, ako aj firemných zákazníkov, a chrániť ich pred všetkými známymi aj novými formami hrozieb."

Miroslav Trnka, spoluzakladateľ spoločnosti ESET

© 2010 Created by mirodre. Powered by clever CMS.